تلفن : 38947-021


در این مقاله میخواهیم شما مشتریان عزیز رو با کاربرد و مدل های مختلف ماشین های ظرف شویی آشنا کنیم پس با نوین کالا همراه باشد.

ماشین ظرفشویی یک دستگاه مکانیکی است برای تمیز کردن ظرف ها و وسایل همچون خوردن و آشامیدن به کار می رود که امروز بیشتر در منازل ها و رستوران ها و آشپز خانه های منزل به کار می رود بیشتر و بسیار و بسیار هم طرفدار دارد که در مدل های مختلف و ابعاد های مختلف توسط هر شرکت به اختصار خود تولید و در بازار عرضه میشود.

انواع مدل های ماشین ظرفشویی برای نصب عبارتند از : 

1- ماشین ظرفشویی ایستاده که برای شستن ظرف ها در حجم های بالا استفاده و خریداری میشود و همانندماشین لباسشووی جایگاه مناسبی برای نصب به اختصار می رود.

ماشین ظرفشویی مدل ایستاده

2- ماشین ظرف شویی رو میزی که قابلیت جابجایی دارد و تنوع رنگ بسیار بالایی هم برخوردار است.

ماشینظرفشویی مدل رومیزی

3- ماشین ظرفشویی توکار که در کابینت نصب میشود و قابل جابجایی نیست.

ماشین ظرفشویی مدل توکار

آشنایی و نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی : 

ابتدا دستگاه را روشن میکنیم و تنظیمات لازم را به دستگاه اعمال میکنیم ، سپس با فشار دادن دگمه شروع 

( Start ) دستگاه شروع به کارکردن میکند ؛ زمانی که دستگاه شروع به کارکردن میکند آب از مخزن نمک عبور میکند و وارد حوضچه میشود و آب توسط پمپی که در دستگاه وجود دارد آب را شروع به حرکت و پخش کردن میکند تا ظرف کامل تمیز شود و بعد اب کثیف تخلیه میشود در صورت فعال بودن گزینه خشک کن محیط شروع به گرم کردن میکند و عملیات شستن به پایان میرسد.

انواع شوینده های ماشین ظرفشویی :

1- قرص ماشین ظرفشویی

2- پودر ماشین ظرفشویی 

3- ژل ماشین ظرفشویی 

4- نمک ماشین ظرفشویی 

5- مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی 

6- جرم گیر ماشین ظرفشویی 

امیداریم تا اینجای مقاله توانسته باشیم اطالاعات مورد نیاز و لازم را خدمت شما عزیزان شرح داده باشیم.

شرکت نوین کالا دارای چندیدن محصولات ماشین های ظرفشویی را موجود کرده که میتوانید به قسمت محصولات ماشین ظرفشویی مراجعه کرده و محصولات دلخواه را مشاهده کرده و تمامی مشخصات محصولات را مشاهده وبررسی کنید و همچنین میتوانید از نظر مشخصات باهم دیگر مقایسه کنید.